044 332-72-60 050 419-94-77 067 537-97-96
Каталог товарів
Виберіть модифікацію товару.
Зображення
Наші Шановні Партнери! У зв'язку зі зміною рівня життя, зміною цін на паливо та витратні матеріали для повноцінної роботи нашої транспортної логістики, ми підняли рівень мінімального замовлення для безкоштовної доставки. Безкоштовна доставка на замовлення від тисячі гривень.
Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю!
З повагою, Ваш "Акцент Сервіс Груп"!
Товар доданий до порівняння.

Доданий до порівняння.

ІДЕАЛЬНІ СЕРВЕТКИ! Або Що ми знаємо про мікрофібри?

Вперше мікрофібра була виготовлена ​​в Японії. Сама назва "мікрофібра" прийшло з технології виробництва ультратонких волокон, діаметр яких становить всього 0,06 міліметра. Ці волокна в 10 разів тонше волокон натурального шовку, в 30 разів - бавовни, в 40 разів - натуральної вовни і в 100 разів - за людську волосину. Серветки з мікрофібри ефективніше будь-якого іншого натурального волокна, що обумовлено унікальною структурою волокна. Натуральні волокна мають правильну округлу форму перетину, тому вони перекочують частинки пилу і забруднень з поверхні, що очищається або зрушують їх куди-небудь. Мікроволокна мікрофібри, оскільки вони надзвичайно тонкі, вдається проникати навіть в найменші мікропори на будь-якій поверхні, видаляючи при цьому яку б то не було рідину або тверді частинки швидше будь-який інший тканини. Один з полімерів волокна lyophilc взаємодіє з молекулами жиру і масла і нейтралізує їх дію. Крім того, завдяки неправильній розгалуженій структурі і маленьким проміжком між волокнами створюється високий капілярний тиск, ніби з'являється гігантська кількість "мікронасосів", які збирають в себе пил і інші забруднення, не залишаючи ніяких слідів.
У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент серветок з мікрофібри: https://www.accent-service.com.ua/catalog/khozyaystvennye_tovary_i_bytovaya_khimiya/gubki_salfetki_d...

До списку