044 332-72-60 050 419-94-77 067 537-97-96
Каталог товарів
Виберіть модифікацію товару.
Зображення
Наші Шановні Партнери! У зв'язку зі зміною рівня життя, зміною цін на паливо та витратні матеріали для повноцінної роботи нашої транспортної логістики, ми підняли рівень мінімального замовлення для безкоштовної доставки. Безкоштовна доставка на замовлення від тисячі гривень.
Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю!
З повагою, Ваш "Акцент Сервіс Груп"!
Товар доданий до порівняння.

Доданий до порівняння.

Фліпчарт - що це таке?

Багато хто задається питанням - як виглядає фліпчарт і для чого він взагалі потрібен? Для успішної роботи будь-якого офісу потрібні зручні і функціональні рішення. Магнітно-маркерні дошки чи інакше фліпчарти відносяться до демонстраційного обладнання. По суті, це спеціальні дошки-мольберти, які використовуються під час тренінгів, презентацій, зборів, під час спілкування з клієнтами або партнерами для наочної демонстрації матеріалів.

Зараз, найбільш популярні конструкції 2-х видів: стаціонарні та мобільні.
Стаціонарний фліпчарт - дошка на трьох  ніжках, призначена для розміщення на рівній поверхні. Такий фліпчарт легко регулювати по висоті, а також змінювати нахил дошки.
У мобільного фліпчарта така ж конструкція, тільки при цьому у нього є коліщатка. Вони дозволяють без будь-яких зусиль рухати його по периметру приміщення і фіксувати на місці, завдяки надійним гальмам.
За способом візуалізації фліпчарти діляться на 4 види: паперовий, маркерний, магнітний і змішаний тип - магнітно-маркерний.

Вибираючи фліпчарт, в першу чергу переконайтеся в якості виготовлення! У нашому інтернет-магазині ви знайдете фліпчарти від кращих виробників за вигідними цінами: https://www.accent-service.com.ua/catalog/prezentatsionnoe_oborudovanie/?SIZEN_1=30

До списку