044 332-72-60 050 419-94-77 067 537-97-96
Каталог товарів
Виберіть модифікацію товару.
Зображення
Наші Шановні Партнери! У зв'язку зі зміною рівня життя, зміною цін на паливо та витратні матеріали для повноцінної роботи нашої транспортної логістики, ми підняли рівень мінімального замовлення для безкоштовної доставки. Безкоштовна доставка на замовлення від тисячі гривень.
Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю!
З повагою, Ваш "Акцент Сервіс Груп"!
Товар доданий до порівняння.

Доданий до порівняння.

Binder clip HandMade, або затиск для паперів: історія появи

Не так давно, 18 травня 2015 року, виповнилося 100 років від дня отримання американським винахідником Луї Белцлі (Louis E. Baltzley) патенту №1,139,627.
Він винайшов затиск для паперу!
Він придумав саме цю штуку, яку у нас називають: то - прищіпкою, то - великою скріпкою, то - канцелярським крокодилом, то - Біндер, ...
а, англійською, французькою та німецькою мовами вона називається: Binder clip, Pince-notes і Foldback-Klammer - відповідно!
Народна легенда розповідає що: "Літнім днем ​​1910 року. П'ятнадцятирічний син письменника і винахідника Едвіна Белцлі, Луї - проживає з батьком в столиці США, місті Вашингтон, вирішив якось допомогти батькові і розібрати накопичився у нього купу паперів ...
В ті часи, вже була винайдена канцелярська скріпка, але великі стопки аркушів паперу досі скріплювали, тільки, виконавши в них отвори.
Луї задумався ... "Як швидко, акуратно і без зайвих зусиль скріплювати велику кількість листів між собою?" "
Результатом цих роздумів і став винахід яке дозволяє, досить сильно, скріплювати, між собою, до сотні листів паперу, причому, не завдаючи їм жодного пошкодження!

Але, заявка на отримання патенту та опис винаходу Затиску для паперів, Binder clip, були подані в Патентне бюро США - 2 липня 1910 года!
Цей день і можна вважати ОФІЦІЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ Біндер - Затиски для папіру!
Винахід, п'ятнадцятирічного хлопця з округу Вашингтон, виявилося настільки економічним, простим і функціональним що, не дивлячись на неодноразову зміну дизайну його ідея залишається незмінною!
За свій інноваційний дизайн, легкість у виробництві і використанні, доведену віковою історією, затиск Белцлі - зайняв гідне місце в енциклопедії "Design Classics" видавництва Phaidon.
Сьогодні, цей популярний канцелярський товар випускають по всьому світу!
Різних розмірів і кольорів!
У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент затискачів-біндеров для паперу: https://www.accent-service.com.ua/catalog/ofisnye_prinadlezhnosti/zazhimy_bindery_dlya_bumagi/

До списку